Přehled interpelací našich zastupitelů na jednání 9.12.2015

Zelení a Piráti pro 13
Zelení a Piráti pro 13

Ve třech případech interpelovali naši zastupitelé starostu na posledním jednání zastupitelstva, jednou potom předsedu Výboru pro Agendu 21.

Dlouhodobě usilujeme o jednání zastupitelstva naší městské části v pozdnějších hodinách tak, aby se i veřejnost snáze mohla k setkání připojit. Tradice je ovšem tradice a na Praze 13 se historie a tradice ctí:
Interpelace Zuzany Drhové a odpověď starosty Davida Vodrážky

Ze zpravodaje městské části STOP loni zmizela rubrika fórum, kde se všichni zastupitelé mohli vyjadřovat k problémům a situaci na Praze 13. A nakonec „dobrá zpráva“. Rubrika fórum se dvakrát do roka vrátí a zastupitelé se budou moci vyjadřovat ke všemu…k čemu jim dovolíme se vyjádřit :). Hurá!
Interpelace Zuzany Drhové a odpověď starosty Davida Vodrážky

Náš zastupitel Tomáš Murňák se vytrvale pokouší zjistit, co se děje se zvukovým záznamem po jednání zastupitelstva. Praha 13 v tom ale evidentně jasno nemá. Evidentně nemá jasno ani v tom, jakým způsobem zasedají výbory. A konečně Rada městské části nemá jasno ani v převádění pozemků v rámci lokality. Místo dlouhých řečí nezbývá než rychle řešit nesrovnalosti. Více v dokumentu:
Interpelace Tomáše Murňáka a odpověď starosty Davida Vodrážky

Na plán činnosti místní agendy 21 pro rok 2016 zatím čekáme:
Interpelace Františka Nejedlého a odpověď Štěpána Mošny, předsedy výboru