Ukliďme Česko 2017

Zelení a Piráti pro 13
Zelení a Piráti pro 13

Jako Zelení a Piráti pro 13 se každoročně zapojujeme do akce Ukliďme Česko. Tento dobrovolnický projekt získává každým rokem na větší a větší popularitě. Také letos budeme v jeho rámci přítomni. V minulých letech jsme uklízeli různá místa v blízkosti Dalejského údolí. Tentokrát se na doporučení našich příznivců zaměříme přímo na oblast Centrálního parku na Lužinách. Akce se uskuteční 8. dubna 2017, tedy v sobotu od 10:00. Sejdeme se před kulturním domem Mlejn a budeme postupovat údolím Prokopského potoka směrem dolů. Kam dojdeme a kolik odpadu sesbíráme závisí nejen na nás, ale také na počtu dalších dobrovolníků, kteří se k nám připojí. Budeme rádi, když se třeba jen na chvilku k naší snaze přidáte. Máte jedinečnou možnost přispět k čistotě a zdravému prostředí naší městské části a ve chvílích odpočinku se s námi pobavit o třináctce.

Pokud se rozhodnete připojit, mějte, prosím, na vědomí, že se můžeme pohybovat i křovinami či jiným hůře prostupným terénem. Sváteční oblečení nechte tudíž doma a vezměte si dlouhé nohavice a rukávy a oděvy, které se mohou ušpinit. Vítány jsou pracovní rukavice, byť se pokusíme přes Ukliďme Česko nějaké zajistit. Odvoz sesbíraného odpadu zajistí v nejbližší pracovní den městská část, odbor životního prostředí.

V případě zájmu se určitě neváhejte připojit k naší akci na facebooku:
https://www.facebook.com/events/279143445840054/

Možnost je také zaregistrovat se jako dobrovolník pod naší akcí na webu uklidmecesko.cz:
http://www.uklidmecesko.cz/event/14269/

Při jakýchkoliv dalších dotazech nás kontaktujte na facebooku, e-mailem na zeleniapiratipro13@gmail.comnebo i telefonicky na 732726918.

Těšíme se na dobrý pocit ze společného úklidu.

Vaši Zelení a Piráti pro 13