Podpořte Václava Lásku v druhém kole senátních voleb!

Zelení a Piráti pro 13
Zelení a Piráti pro 13

Druhé kolo senátních voleb je již za dveřmi.

Václavu Láskovi chybělo v kole předešlém jen pár hlasů pro získání první příčky pro postup do druhého kola. Přijďte jej podpořit nyní. Každý hlas se počítá! Druhé kolo do Senátu se uskuteční již 9. a 10. října 2020.

15 047
Přesně tolik lidí se v prvním kole senátních voleb vydalo do volební místnosti, aby dalo svůj hlas Václavu Láskovi. Je to čtvrtý největší počet hlasů, který dostal jakýkoli ze všech 235 kandidátů v celé republice. Moc Vám za ně děkujeme!

Věříme, že přijdete i k druhému kolu voleb už tento pátek a sobotu, 9. a 10. října. A pozor! Tentokrát vám volební lístky domů nepřijdou! Dostanete je až přímo ve volební místnosti.

Prosím, vezměte s sebou alespoň jednoho člověka, který si třeba v prvním kole cestu k volbám nenašel.
Nabízíme Vám pro něj tři důvody, proč by k druhému kolu s Vámi jít měl a svým hlasem mu dal důvěru:

1) Coby protikorupční bojovník se Václav Láska pral za to, co slíbil. Po šest let svého mandátu každý rok – šestkrát za sebou – byl vyhodnocen jako jeden z nejaktivnějších senátorů podporujících protikorupční zákony. Dokázal zarazit i novelu trestního zákona, navrženou ministryní Benešovou, která by znamenala beztrestnost firem za korupční jednání. Boj s korupcí byl jeho hlavní předvolební téma už před šesti lety. Co  slíbil, to i dodržel.

2) Brání vás před arogantními developery. Ve volebním obvodě poskytuje právní i finanční pomoc lidem, kteří jsou ohrožení těmi nejhoršími a nejnesmyslnějšími developerskými projekty. Žádný z projektů, proti kterým začal Václav Láska místní bránit, nezískal dosud povolení k zahájení stavby. Tyhle bitvy chce dokončit a vyhrát!

3) Má odbornost, důslednost a odvahu. V Senátu jsou pouze čtyři právníci. Díky svým právním znalostem i argumentačním schopnostem advokáta je schopen ovlivňovat výsledky řady hlasování o důležitých zákonech. Vždy v zájmu spravedlnosti a ochrany Vašich práv. Nebál se sepsat i ústavní žalobu na prezidenta, kterou v Senátu také prosadil. Ač o toḿ velké politické strany skoro dva roky hodně mluvily, podařilo se to až jemu a jeho pěti kolegům ze senátního klubu, jehož je předsedou.
Prosím, sdílejte tyto tři argumenty. Věříme, že hlavně pro ně už tento pátek a sobotu společně vyhrajeme!

Hledáte další důvody, proč v těchto volbách podpořit právě senátora Václava Lásku? Tak tady jsou:
– Lidem stále otevřená senátní kancelář
– Bezplatná právní poradna pro každého z volebního obvodu
– Na webu veřejně vedený diář i registr schůzek s lobbisty
– Bezvýjimečná podpora protikorupčních zákonů
– Hájení spravedlnosti vždy a proti komukoliv, kdo nerespektuje zákony či Ústavu
– Vytrvalá obrana lidských práv při práci v zahraničním výboru v Senátu
– Odbornost, důslednost a pokora
I na těchto principech stálo šest let jeho práce v Senátu. Prosím, dejte mu tento pátek a sobotu (9. a 10. října) svým hlasem v druhém kole senátních voleb příležitost pracovat pro Vás stejně i dalších šest let.

DĚKUJEME VŠEM, CO VÁCLAVA LÁSKU PŘIJDOU PODPOŘIT I V DRUHÉM KOLE SENÁTNÍCH VOLEB.